رفتن به محتوای اصلی

شیوه ورود و کار با سامانه آموزشهای الکترونیکی(سمینار مبحث نهم مقررات ملی ساختمان)

باطلاع متقاضیان شرکت در سمینار آنلاین " آشنایی با آخرین تغییرات مبحث نهم مقررات ملی ساختمان(طرح و اجرای ساختمانهای بتن آرمه)" می رساند دستورالعمل ورود و کار با سامانه آموزش های مجازی برای بهره مندی کلیه مهندسان گرامی براساس لینک زیر در سایت سازمان درج گردیده است.
شرکت کنندگان عزیز بایستی پس از مطالعه کامل دستورالعمل و نصب و راه اندازی برنامه های مورد نیاز، آماده شرکت در سمینار مذکور گردند. ضمناً نام کاربری و رمز عبور طبق دستورالعمل پیوستی ایجاد گردیده و از روز چهارشنبه 4 تیرماه 99 قابل ورود و استفاده خواهد بود.

توجه مهم:

1- نام کاربری و رمز عبور برای ثبت نام کنندگان سایر استانها کدملی وارد شده در هنگام ثبت نام می باشد

2- نام کاربری و رمز عبور برای اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی یک تا 5 رقم آخر عضویت خواهد بود(اگر عضویت کمتر از چهار رقم باشد بایستی در بخش نام کاربری همان شماره عضویت وارد شده و در بخش رمز عبور پس از شماره عضویت عدد یک تا جایی که رمز 4 رقمی ایجاد شود اضافه گردد. به طور مثال برای عضویت شماره 4، نام کاربری 4 و رمز عبور 4111 خواهد بود)

3- پس از ورود شرکت کنندگان به محیط نرم افزاری سمینار، سیستم بطور هوشمند حضور غیاب را انجام داده و میزان دقایق حضور در برنامه را نیز ثبت کرده و در پایان سمینار گزارش گیری از تعداد و میزان حضور صورت خواهد گرفت.

4- توصیه می گردد حداقل 15 دقیقه قبل از شروع سمیناروارد سامانه گردیده و از عدم بروز مشکل در ورود مطمئن شوید.

5- علاقه مندانی که موفق به ثبت نام در سمینار نگردیده اند می توانند از بخش میهمان وارد سمینار شده و به عنوان مستمع آزاد در برنامه حضور داشته باشند.

6- نام کاربری و پسورد ثبت نام کنندگانی که تاریخ ثبت نام آنها 3 و 4 تیرماه می باشد از ساعت 14 می توانند وارد سامانه گردند.

7-  در صورت نیاز با شماره تلفن ۳۶۵۹۸۲۳۷ ۰۴۱ واحد آموزش تماس حاصل فرمایید .

 

ورود به لینک دستورالعمل "ورود و کار با سامانه آموزش های مجازی"

لینک نصب نرم افزارهای مورد نیاز

لینک ورود به سمینار آنلاین


سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

 

راهنما

راهنمای سامانه‌ها و دسترسی سریع به بخش‌های پورتال سازمان