رفتن به محتوای اصلی

هم اندیشی در خصوص مسائل مهندسان عضو نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی

در دیدار رئیس و‌اعضای هیئت مدیره و‌بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص مسائل کاری مهندسان عضو سازمان هم اندیشی، گفتگو و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی، دکتر علیرضا معتمدنیا رئیس این سازمان در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی در خصوص عملکرد سازمان اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی دارای حدودا ۳۹ هزار عضو مهندس در رشته های هفتگانه می باشد که از این تعداد ۱۵ هزار عضو دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشند و رسیدگی به مسائل آنها یکی از دغدغه های اساسی اعضای هیئت مدیره سازمان است که انتظار داریم با همکاری مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان و معاونانشان مورد حل و فصل قرار گیرد.

دکتر معتمدنیا همچنین از مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی درخواست کرد تا مساعدت نموده و‌ زمینی برای اعضای این سازمان جهت احداث مسکن اختصاص داده شود.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای هیئت مدیره و بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مسائل این سازمان و اعضای آن در زمینه ارجاع کار، تعرفه ها، تعارض منافع،اصلاح قوانین و مقررات، امورات مجریان، ضرورت رعایت قوانین ایمنی و HSE در ساخت و سازها و...پرداختند.

در ادامه مهندس سید احمد موسوی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی نیز ضمن استماع نظرات حاضرین در جلسه اظهار داشت: از رئیس و اعضای هیئت مدیره این سازمان قدردانی می کنم که این چنین نسبت به مسائل مهندسان عضو سازمان حساس هستند و بنده نیز همین جا اعلام می کنم که اینجانب به همراه معاونین در راستای رسیدگی به موارد مطرح شده با هیئت مدیره سازمان همکاری های لازم را در راستای منافع مهندسن انجام خواهیم داد.

گفتنی است در این دیدار دکتربابک نجفیان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی نیز حضور داشته و به بیان نقطه نظرات خود پرداخت.

راهنما

راهنمای سامانه‌ها و دسترسی سریع به بخش‌های پورتال سازمان