رفتن به محتوای اصلی

کمسیون ها و کمیته ها

اسامی اعضا به ترتیب حروف الفبا
کمیسیون­ خدمات مهندسی
ردیف نام و نام خانوادگی سمت
1 سیامک اسمعیلی  
2 اسماعیل بابازاده  
3 یونس بقایی دبیر
4 رضا حکمت شعار  
5 رضا دیزجی  
6 یعقوب رونقی نائب رئیس
7 رحمان صفری  
8 محمد عزتی رئیس
9 عبداله فرج­ پور  
10 قربان محبوبی  
11 رضا میکائیلی  
کمیته ارجاع نظارت
1 سیامک اسمعیلی  
2 هادی آهنگر پروینی  
3 مسعود پوربابا  
4 عادل حسین­ پور  
5 عبداله فرج ­پور  
6 رضا میکائیلی  
کمیسیون آموزش و پژوهش
1 بابک احمدی  
2 آرش ثقفی  
3 کیومرث روشنگر  
4 بهارک شرق  
5 اسداله شفیع­ زاده  
6 رضا صالح اهری نائب رئیس
7 مهدی علیلو رئیس
8 احد محمودی  
9 احمد ملکی  
10 رضا میکائیلی  
کمیسیون انرژی
1 بیتا باقری  
2 سینا پوری  
3 مسعود عابدین­ پور  
4 محمدرضا پاکدل  
5 بهرام فرهخت رئیس
6 امیر کوین دبیر
7 مرتضی زارع  
8 رقیه مطلب ­زاده نائب رئیس
9 ناصریاسائی  
کمیسیون حل اختلاف
1 ابوالفضل اکبرزاده خانمیری  
2 غلامرضا ایرانی  
3 اصغر جلالی­ فرد  
4 امیر حسين رضائیان  
5 قاسم شاهکار  
6 عبدالرحیم قائمی  
7 علیرضا معتمد نیا  
کمیته آموزش و ترویج
1 لطف الهی یقین  
2 شبنم اکبری نامدار  
3 نادر بقائی مهر نائب رئیس
4 محمدعلی توکلی قاضی­ جهانی  
5 پرویز شهبازی روشنی رئیس
6 مهسا فرامرزی  
7 مهدی نوری        
کمیسیون بانوان
1 بیتا باقری رئیس
2 الناز حضرتی نائب رئیس
3 نازیلا غفران­ نژاد  
4 نسیم نجفقلی­ پور  
5 مریم نساجی متین  
6 پریا یوسفیان دبیر
7 صبوحا مرتضوی  
کمیته ارشد مکانیک
1 یداله بلغند  
2 غلامرضا رحیمی اصل  
3 سیدحسین عبدالهی  
4 علیرضاعبدی  
5 حسن زارع  
6 شهرام کاشانی اصل  
7 محمد نبیئی  
کمیته ارشد برق
1 بهمن اشکریز  
2 سیامک اسمعیلی  
3 بهرام چاوشی  
4 مسعود صفرزاده  
5 لیلی صدرکریمی  
6 ابراهیم واحدی  
کمیته ارشد معماری
1 بیتا باقری  
2 سیروس جمالی  
3 ابوالحسن خواجه ­ای  
4 محمدرضا رسول­زاده باغمیشه  
5 جلال سالک  
7 عبداله مولوي  
کمیته ارشد عمران
1 مجید امیری  
2 بهلول تقی زاده  
3 یعقوب رونقی  
4 عزیز فرخی  
5 بهمن فرهمند آذر  
6 محمد محمدی  
7 محمدحسین متین­ پور  
کمیسیون­ ژئوتکنیک
1 علی ابراهیم زاده نائب رئیس
2 غلامحسین بابایی رئیس
3 علیرضا حسین­چی  
4 افشین دیبامهر  
5 سپهر ساعدی  
6 مصطفی سالاری  
7 کامران مهدی­زاده  
8 الیار نوری  
کمیسیون ­ورزش و رفاه
1 رضا بهجت اسکوئی  
2 غلامرضا جهانی  
3 سیروس حیدر ریحانی  
4 فرهاد فرج ­الهی نائب رئیس
5 مهسا فیضی­ نیا  
6 مهدی کاظمی دبیر
7 تیمور مظاهری رئیس
8 مهدی نوری  
کمیسیون ­انتشارات
1 افشین اجلالی  
2 آزیتا بلالی اسکوئی دبیر
3 سیروس حیدر ریحانی سردبیر
4 ایرج شهین ­باهر رئیس
5 مصطفی علیزاده  
6 شهرام کاشانی اصل نائب رئیس
7 وحید نواداد  
8 میرسعید موسوی  
9 رسول وظیفه­ شناس  
صندوق یاران
1 محمد اسماعیل اکبری قناد  
2 غلامحسین بابایی  
3 صابر خیری  
4 قربان سعادت  
5 علی طوماری  
کمیسیون اشتغال و صدور خدمات مهندسی
1 روزبه افشار مقدم  
2 علی رضا رهبری جاوید  
3 رویا صادقی دبیر
4 رضا طوسی  
5 نوتاج عباسی  
6 مهدی علیلو نائب رئیس
7 ساسان فرشی حق رو رئیس
8 بهنام گلی  
9 هادی محمد زاده اکبری  
کمیسیون ایمنی
1 سیروس اشرفی نائب رئیس
2 آرش ستاری  
3 حسین سلیمی رئیس
4 مهدی فرشباف هلالی دبیر
5 حسن فرضعلی زاده  
6 فیروز محمدی  
7 ولی اله موسائی  
کمیته بررسی مدارک شاغلین 30 درصد
1 سعید تعظیمی  
2 حسن حمله  
3 مصطفی شکری  
کمیسیون حقوقی
1 محمد خانی  
2 قاسم سلطان زاده  
3 علي طوماري  
4 علی فرساد کیا رئیس
5 احمد رضا محقق دبیر
6 محمد محمدی نائب رئیس
7 سینا هوشیار  
کمیسیون پایش اخلاق حرفه ای
1 مقصود اشرف پور نائب رئیس
2 خلیل حسین زاده  
3 محمد سودی  
4 رویا صادقی  
5 حبیب طوفان  
6 رامین عسگریان رئیس
7 میر جلال میر محمدی دبیر
8 محمد رضا نجاتی  
کمیسیون سازندگان حقیقی و حقوقی(مجریان ذیصلاح)
1 بهنام اصفهلانی  
2 آیدین امامی  
3 یونس بقایی  
4 مصطفی بهنیا  
5 رضا جاويد  
6 غفار حنیفی نسب  
7 یعقوب رونقی  
8 فرزین سلمان­زاده  
9 سهراب شهلا زاده  
كميسيون هدايت و ارزيابي كارشناسان ماده 27
1 محمد حسين بختياري  
2 محمدرضا پيروز زرين دبیر
3 احد راشد رئیس
4 قاسم شاهكار  
5 علي طوماري  
6 علي رضا معتمدنيا  
7 سيد صادق موسوي  
8 بابك وحيدي نائب رئیس
9 بهرام ودودي مفيد  
كميسيون گاز
1 شروین حیدرپور  
2 کلام اله دینی  
3 محمد دانائی مهر  
4 علی شریفی  
5 اکبر فولاد پنجه  
6 سجاد قربانی  
7 پیمان مرتضی پور  

 

 

راهنما

راهنمای سامانه‌ها و دسترسی سریع به بخش‌های پورتال سازمان