رفتن به محتوای اصلی

گزارش برگزاری هشتمین جلسه ستاد ویژه مقابله با بیماری کرونای سازمان

هشتمین جلسه ستاد ویژه مقابله با بیماری کرونای سازمان راس ساعت 14:00 مورخ 99/2/24 در محل اتاق ریاست سازمان تشکیل گردید. در ابتدای جلسه ریاست سازمان، مهندس بابائی از همراهی اعضای محترم سازمان و جامعه مهندسی استان در رعایت الزامات بهداشتی و همکاری در اجرای تصمیمات این ستاد و همچنین از تلاشهای پرسنل سازمان در خط مقدم خدمت رسانی به مراجعین تشکر و قدردانی نمودند.
در این جلسه پس از استماع گزارش مدیران واحدهای مختلف و همچنین بررسی نکته نظرات مراجعین و بررسی کاستیها و ضعف های موجود، در جهت تسهیل امور مراجعین و اعضای محترم سازمان، تصمیمات زیر اتخاذ گردید:
1.    مقرر گردید پس از اطلاع رسانی مناسب در بین اعضا و مراجعین محترم و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، ساعات کاری کلیه بخش ها و واحدهای سازمان از روز شنبه مورخ 99/2/27 به روال سابق بازگردد. براساس این مصوبه طرح زوج و فرد در برخی از قسمت های خدمات مهندسی و همچنین فعالیت بخش های اداری و آموزشی در شیفت بعد از ظهر از تاریخ یاد شده منقضی و تمامی بخش های سازمان در وقت اداری به ارائه خدمات به اعضا و مراجعین محترم خواهند پرداخت. برای کاهش ترافیک کاری مقرر گردید، بخش هایی از سازمان که ضرورت دارد تا اتمام کارهای در دست اقدام نسبت به ارائه خدمات به مراجعین اقدام خواهند نمود. همچنین به جهت شروع عملیات محوطه سازی و جدول گذاری در روزهای آتی، مقرر شد محدودیت های تردد در فضای پارکینگ سازمان طبق روال قبل اعمال گردد.
2.    مقرر شد در جهت جلوگیری از تجمع و تسهیل در ارائه خدمات در بخش های پر تردد سازمان منجمله واحد کنترل پلان پارکینگ ساختمان ها و طرح ایمنی، راهکارهای اجرائی در این خصوص از سوی مدیرخدمات مهندسی برای تصویب در جلسه آتی هیات مدیره سازمان ارائه گردد.
3.    پس از استماع گزارش مدیر محترم مالی در خصوص هزینه کرد قابل ملاحظه توسط سازمان برای تامین اقلام بهداشتی برای حفظ سلامت اعضا و مراجعین محترم، مقررشد برای کاهش هزینه های جاری سازمان، طرح توزیع ماسک و دستکش رایگان به مراجعین از اول خردادماه مدیریت گردد. همچنین مقرر شد با اطلاع رسانی قبلی از ورود مراجعین بدون استفاده از ماسک به سازمان ممانعت بعمل آید. همچنین تصمیم گیری گردید هزینه های توزیع اقلام از سرجمع اعتبار پیش بینی شده از محل حمایت مالی در مقابله با کرونا پرداخت گردد. ضمناً مقرر شد اطلاع رسانی مجدد در خصوص انجام حمایت های مالی از اعضای مبتلا به کرونا از طریق وبسایت رسمی و شبکه های اجتماعی سازمان صورت پذیرد.
4.    مطابق اطلاعیه های متعدد سازمان در خصوص ارائه مدارک مثبته پزشکی برای انجام حمایت های مالی از اعضا و پرسنل سازمان که مبتلا به بیماری کوید 19، پرونده های واصله به سازمان مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم برای انجام حمایت های مالی صورت پذیرفت.

 

راهنما

راهنمای سامانه‌ها و دسترسی سریع به بخش‌های پورتال سازمان