رفتن به محتوای اصلی

نحوه شرکت در وبینار آموزشی "نگاهی حقوقی- اخلاقی به وظایف طراحی،نظارت واجرا"

اطلاعیه نحوه شرکت در وبینار تخصصی

بدینوسیله باطلاع کلیه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در تمامی رشته ها و پایه ها می رساند وبینار آموزشی "نگاهی حقوقی- اخلاقی به وظایف طراحی،نظارت واجرا" با تدریس دکتر محمدرضا محمدیان، به صورت آنلاین از طریق سامانه آموزش های مجازی سازمان برگزار خواهد گردید.

شایان ذکر است با توجه به مصوبه هیات مدیره سازمان، حضور برای قبولین در آزمون های اخیر ورود به حرفه مهندسی متقاضی دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی مورد تاکید بوده و پروانه اشتغال به کارمهندسی پس از ارائه گواهینامه شرکت در وبینار مذکور به ایشان اعطا خواهد شد.

علاقه مند به شرکت در این وبینار آموزشی می توانند در تاریخ یاد شده با مراجعه به سایت سازمان و از طریق لینک زیر، دراین وبینار تخصصی شرکت نمایند.

طریقه ورود به وبینار
 شرکت کنندگان محترم بایستی در تاریخ 23 دیماه ۱۴۰۰ ابتدا با ورود به لینک نرم افزارهای مورد نیاز نسبت به نصب نرم افزار adobe connect اقدام نموده سپس با کلیک بر روی لینک وبینار از طریق وارد کردن شماره عضویت نظام مهندسی در قسمت نام کاربری و رمز عبور وارد محیط وبینارگردند.
توجه مهم: بایستی رمز عبور حداقل دارای ۴ کاراکتر باشد و در صورت داشتن شماره عضویت کمتر از ۴ رقم بایستی در ابتدای رمز عبوراعداد یک تا تکمیل ۴ کاراکتر به رمز عبور اضافه شود. به طور مثال اگر شماره عضویت مهندس ۵۶ باشد بایستی در بخش نام کاربری عدد ۵۶ درج گردیده و در بخش رمز عبور عدد ۵۶۱۱ نوشته شود.

شایان ذکراست به دلیل اتمام مهلت ثبت نام در وبینار و به جهت اهمیت موضوع وبینار سایر اعضای سازمان که موفق به ثبت نام نشده اند نیز می توانند در روز برگزاری در این وبینار آموزشی بصورت میهمان شرکت فرمایند.

مراحل گام به گام استفاده از سامانه آموزش های مجازی سازمان

لینک ورود به محیط وبینار

راهنما

راهنمای سامانه‌ها و دسترسی سریع به بخش‌های پورتال سازمان