رفتن به محتوای اصلی

دومین جایزه دولت الکترونیک به وزارت راه و شهرسازی رسید

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان: دومین جایزه دولت الکترونیک از سوی معاون رییس‌جمهور و سازمان امور اداری و استخدامی به وزارت راه و شهرسازی به دلیل بهر‌ه‌مندی از «سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی (شهراه)» و «سامانه جامع نظارت عالیه»، رسید. 
به گزارش روابط عمومی سازمان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت و وزارت راه و شهرسازی، دومین دوره جایزه دولت الکترونیک در سال ۱۳۹۸ در دومین مراسم اختتامیه جایزه دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران که به همت سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد، به وزارت راه و شهرسازی رسید.
وزارت راه و شهرسازی موفق شد گواهی اهتمام به تعالی در آمادگی دولت الکترونیک در بخش داوطلبانه  بهترین خدمات الکترونیک را از معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور دریافت کند.
به گفته حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، این جایزه به دلیل راه‌اندازی و بهره‌مندی از دو سامانه نظارت امور مقررات ملی و کنترل ساختمان (سنامک) و سامانه مدیریت ارتباط شهروندی (شهراه) به وزارت راه و شهرسازی اعطا شد.
گفتنی است، توسعه دولت الکترونیک یکی از تاکیدهای رییس‌جمهوری است که برای تسریع، تسهیل و ارتقای سطح خدمات دولت و نیز اصلاح نظام اداری با رویکرد الکترونیکی کردن خدمات، کلیه دستگاه‌های اجرایی مکلف به اجرای آن هستند. همچنین، دستگاه‌های اجرایی علاوه بر بخش‌های تکلیفی در بخش داوطلبانه نیز اقداماتی انجام داده‌اند که وزارت راه و شهرسازی در این مهم پیشتاز بوده است.
 

راهنما

راهنمای سامانه‌ها و دسترسی سریع به بخش‌های پورتال سازمان