کمسیون ها و کمیته ها
اسامی اعضا به ترتیب حروف الفبا |
||
---|---|---|
کمیسیون خدمات مهندسی |
||
ردیف | نام و نام خانوادگی | سمت |
1 | محمد حسین اسحقی سردرود | |
2 | سیامک اسمعیلی | |
3 | اسماعیل بابازاده | |
4 | یونس بقایی | دبیر |
5 | رضا حکمت شعار | |
6 | رضا دیزجی | |
7 | یعقوب رونقی | نائب رئیس |
8 | رحمان صفری | |
9 | محمد عزتی | رئیس |
10 | عبداله فرج پور | |
11 | قربان محبوبی | |
12 | رضا میکائیلی | |
کمیته ارجاع نظارت |
||
1 | سیامک اسمعیلی | |
2 | هادی آهنگر پروینی | |
3 | مسعود پوربابا | |
4 | سعید تعظیمی | |
5 | عادل حسین پور | |
6 | حسن حمله | |
7 | مصطفی شکری | |
8 | عبداله فرج پور | |
9 | رضا میکائیلی | |
کمیسیون آموزش و پژوهش |
||
1 | بابک احمدی | |
2 | آرش ثقفی | |
3 | کیومرث روشنگر | |
4 | بهارک شرق | |
5 | اسداله شفیع زاده | |
6 | رضا صالح اهری | نائب رئیس |
7 | مهدی علیلو | رئیس |
8 | احد محمودی | |
9 | احمد ملکی | |
10 | رضا میکائیلی | |
کمیسیون انرژی |
||
1 | بیتا باقری | |
2 | سینا پوری | |
3 | مسعود عابدین پور | |
4 | محمدرضا پاکدل | |
5 | بهرام فرهخت | رئیس |
6 | امیر کوین | دبیر |
7 | مرتضی زارع | |
8 | رقیه مطلب زاده | نائب رئیس |
9 | ناصریاسائی | |
کمیسیون حل اختلاف |
||
1 | ابوالفضل اکبرزاده خانمیری | |
2 | غلامرضا ایرانی | |
3 | اصغر جلالی فرد | |
4 | امیر حسين رضائیان | |
5 | قاسم شاهکار | |
6 | عبدالرحیم قائمی | |
7 | علیرضا معتمد نیا | |
کمیته آموزش و ترویج |
||
1 | شهاب آدم نوه سی | |
2 | شبنم اکبری نامدار | |
3 | نادر بقائی مهر | نائب رئیس |
4 | محمدعلی توکلی قاضی جهانی | |
5 | پرویز شهبازی روشنی | رئیس |
6 | مهسا فرامرزی | |
7 | مهدی نوری | |
کمیسیون بانوان |
||
1 | بیتا باقری | رئیس |
2 | الناز حضرتی | نائب رئیس |
3 | نازیلا غفران نژاد | |
4 | نسیم نجفقلی پور | |
5 | مریم نساجی متین | |
6 | پریا یوسفیان | دبیر |
7 | صبوحا مرتضوی | |
کمیته ارشد مکانیک |
||
1 | یداله بلغند | |
2 | غلامرضا رحیمی اصل | |
3 | سیدحسین عبدالهی | |
4 | علیرضاعبدی | |
5 | حسن زارع | |
6 | شهرام کاشانی اصل | |
7 | محمد نبیئی | |
کمیته ارشد برق |
||
1 | بهمن اشکریز | |
2 | سیامک اسمعیلی | |
3 | بهرام چاوشی | |
4 | مسعود صفرزاده | |
5 | لیلی صدرکریمی | |
6 | ابراهیم واحدی | |
کمیته ارشد معماری |
||
1 | بیتا باقری | |
2 | سیروس جمالی | |
3 | ابوالحسن خواجه ای | |
4 | محمدرضا رسولزاده باغمیشه | |
5 | جلال سالک | |
7 | عبداله مولوي | |
کمیته ارشد عمران |
||
1 | مجید امیری | |
2 | بهلول تقی زاده | |
3 | بهزاد ثریای ظفر | |
4 | یعقوب رونقی | |
5 | عزیز فرخی | |
6 | بهمن فرهمند آذر | |
7 | محمد محمدی | |
8 | محمدحسین متین پور | |
کمیسیون ژئوتکنیک |
||
1 | علی ابراهیم زاده | نائب رئیس |
2 | غلامحسین بابایی | رئیس |
3 | علیرضا حسینچی | |
4 | افشین دیبامهر | |
5 | سپهر ساعدی | |
6 | مصطفی سالاری | |
7 | کامران مهدیزاده | |
8 | الیار نوری | |
کمیسیون ورزش و رفاه |
||
1 | رضا بهجت اسکوئی | |
2 | ساسان بهراد نژاد | |
3 | غلامرضا جهانی | |
4 | سیروس حیدر ریحانی | |
5 | فرهاد فرج الهی | نائب رئیس |
6 | مهسا فیضی نیا | |
7 | مهدی کاظمی | دبیر |
8 | تیمور مظاهری | رئیس |
9 | مهدی نوری | |
کمیسیون انتشارات |
||
1 | افشین اجلالی | |
2 | آزیتا بلالی اسکوئی | دبیر |
3 | سیروس حیدر ریحانی | سردبیر |
4 | ایرج شهین باهر | رئیس |
5 | مصطفی علیزاده | |
6 | شهرام کاشانی اصل | نائب رئیس |
7 | وحید نواداد | |
8 | میرسعید موسوی | |
9 | رسول وظیفه شناس | |
صندوق یاران |
||
1 | محمد اسماعیل اکبری قناد | |
2 | غلامحسین بابایی | |
3 | صابر خیری | |
4 | قربان سعادت | |
5 | علی طوماری | |
کمیسیون اشتغال و صدور خدمات مهندسی |
||
1 | روزبه افشار مقدم | |
2 | علی رضا رهبری جاوید | |
3 | رویا صادقی | دبیر |
4 | رضا طوسی | |
5 | نوتاج عباسی | |
6 | مهدی علیلو | نائب رئیس |
7 | ساسان فرشی حق رو | رئیس |
8 | بهنام گلی | |
9 | هادی محمد زاده اکبری | |
کمیسیون ایمنی |
||
1 | مهری آقاجانی رفاه | |
2 | سیروس اشرفی | نائب رئیس |
3 | آرش ستاری | |
4 | حسین سلیمی | رئیس |
5 | مهدی فرشباف هلالی | دبیر |
6 | حسن فرضعلی زاده | |
7 | فیروز محمدی | |
8 | ولی اله موسائی | |
کمیسیون حقوقی |
||
1 | محمد خانی | |
2 | قاسم سلطان زاده | |
3 | فرهاد سعیدی | |
4 | علي طوماري | |
5 | علی فرساد کیا | رئیس |
6 | احمد رضا محقق | دبیر |
7 | محمد محمدی | نائب رئیس |
8 | سینا هوشیار | |
کمیسیون پایش اخلاق حرفه ای |
||
1 | مقصود اشرف پور | نائب رئیس |
2 | خلیل حسین زاده | |
3 | محمد سودی | |
4 | رویا صادقی | |
5 | حبیب طوفان | |
6 | رامین عسگریان | رئیس |
7 | میر جلال میر محمدی | دبیر |
8 | محمد رضا نجاتی | |
کمیسیون سازندگان حقیقی و حقوقی(مجریان ذیصلاح) |
||
1 | بهنام اصفهلانی | |
2 | آیدین امامی | |
3 | یونس بقایی | |
4 | مصطفی بهنیا | |
5 | رضا جاويد | |
6 | غفار حنیفی نسب | |
7 | یعقوب رونقی | |
8 | فرزین سلمانزاده | |
9 | سهراب شهلا زاده | |
كميسيون هدايت و ارزيابي كارشناسان ماده 27 |
||
1 | محمد حسين بختياري | |
2 | محمدرضا پيروز زرين | دبیر |
3 | احد راشد | رئیس |
4 | قاسم شاهكار | |
5 | علي طوماري | |
6 | علي رضا معتمدنيا | |
7 | سيد صادق موسوي | |
8 | بابك وحيدي | نائب رئیس |
9 | بهرام ودودي مفيد | |
كميسيون گاز | ||
1 | شروین حیدرپور | |
2 | کلام اله دینی | |
3 | محمد دانائی مهر | |
4 | علی شریفی | |
5 | اکبر فولاد پنجه | |
6 | سجاد قربانی | |
7 | پیمان مرتضی پور | |
كميسيون امور شهرستانها | ||
1 | کریم آقایی | |
2 | علی ابراهیم زاده | |
3 | یونس بقائی | |
4 | رضا جاوید | |
5 | محمد رضا دیوباد | |
6 | محمد عدلی | |
7 | شهرام کاشانی اصل | |
8 | قربان محبوبی | |
9 | یعقوب مهدوی نیا | |
10 | مهدی نوری |