پنجشنبه 20 اسفند 1394

اطلاعیه فراخوان عمومی شناسایی و ارزیابی کیفی مناقصه گران

 سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان­ شرقی در نظر دارد نسبت به شناسایی کیفی سازندگان صلاحیت­ دار و توانمند به منظور تکمیل عملیات ابنیه و اجرای تأسیسات مکانیکی و الکتریکی طبقات اداری بلوک A ساختمان نظام مهندسی، از طریق برگزاری مناقصه به پیمانکاران واجد صلاحیت واگذار نماید. از کلیه شرکتهای دارای صلاحیت توأم حداقل رتبه 3 در رشته­ های ابنیه و تأسیسات و تجهیزات از سازمان مدیریت و برنامه­ ریزی که دارای پروانه صلاحیت پایه یک مجری حقوقی از وزارت راه و شهرسازی نیز می ­باشند دعوت می ­گردد در صورت داشتن ظرفیت خالی ارجاع کار (با توجه به ضوابط سازمان مدیریت)، تا تاریخ 94/12/27 جهت دریافت اسناد ارزیابی به دبیرخانه ساختمان مرکزی سازمان واقع در تبریز – آبرسان – خیابان هفت تیر – نرسیده به میدان هفت تیر – روبروی مجتمع پزشکی یاس مراجعه نمایند.

مشخصات پروژه به شرح زیر است:

1- برآورد اولیه براساس فهرست بهاء سال 94 حدود 130 میلیارد ریال است که 65 میلیارد ریال کارهای ابنیه، 35 میلیارد ریال تأسیسات مکانیکی و 30 میلیارد ریال تأسیسات الکتریکی است.

2- مدت اجرای کار کلاً 36 ماه خواهد بود.

3- اجرای اسکلت بتن آرمه و فولادی به اتمام رسیده و بلوک A، دارای 13 طبقه می­ باشد که لازم است طبق برنامه زمانبندی پروژه عملیات دیوارسازی و نازک­ کاری و تأسیسات دفنی سه طبقه از ساختمان (حدود 2500 مترمربع) ظرف مدت 6 ماه از تاریخ عقد قرارداد برای بهره­ برداری آماده گردد.

4- زمان عودت فرم­ها و اسناد ارزیابی ساعت 14 روز  95/1/25  بوده و لازم است به دبیرخانه ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندسی تحویل و رسید دریافت نمایند.

 

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان­ شرقی


 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co