پنجشنبه 18 بهمن 1397

گزارش دیدار اعضای هیات مدیره سازمان با مدیرکل راه و شهرسازی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با توجه به فرارسیدن سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی، تنی چند از اعضای هیات مدیره سازمان با مهندس سلطانی مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار که در محل دفتر کار مهندس سلطانی و با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان و تعدادی از  معاونین مدیرکل راه و شهرسازی برگزار گردید، مهندس طوماری ضمن تقدیر از مدیرکل راه و شهر سازی استان به خاطر هماهنگی هرچه بیشتر با هیات مدیره سازمان اظهارداشت:از اینکه به همکاران خودتان در هیات مدیره با وجود مشغله های زیاد کاری خود وقتی را اختصاص دادید تشکر و قدردانی می نمایم. مهندس طوماری ادامه داد: در طول مدیریت جنابعالی  همکارانتان در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هموراه مورد لطف و عنایت قرارداده اند که از این بابت نیز قدردان زحمات شما و همکاران محترمتان هستیم. وی افزود: این موضوع نشانگر درایت و مدیریت جنابعالی در اداره مجموعه عظیمی مثل راه و شهر سازی استان می باشد.

مهندس طوماری درادامه اظهارداشت: مطمئنا عنایت حضرتعالی به عملکرد جامعه مهندسی استان می تواند در آینده و درجهت ارتقای سطح و جایگاه مهندسی استان تاثیرگذار باشد.

از دوره های گذشته سازمان نظام مهندسی استان با توجه به رکود حاکم بر پروژه های عمرانی استان در وضعیت مناسبی قرارنداشته و ندارد.

از طرفی به نظر می رسد برخی تدابیر و تصمیمات نیز سنجیده نبوده واین موضوع تاثیر به سزایی در ایجاد مسائل و مشکلات زیاد برای جامعه مهندسی استان داشته است.

مهندس سلطانی نیز ضمن قدردانی از حضور اعضای هیات مدیره سازمان اظهارداشت: بنده به نوبه خودم از اینکه دراین روزهای عزیز که به نام و یاد مهندسان نامگذاری گردیده و درحضور شما همکاران محترم هستم برخود می بالم.

وی افزود : امیدوارم در آینده بتوانیم با تلاش شما عزیزان شاهد موفقیت های ارزشمند شما همکاران محترم باشیم.

در ادامه برنامه اعضای هیات مدیره ضمن طرح مشکلات و مسائل موجودی که سازمان و جامعه مهندسی با آن مواجه می باشد از مدیرکل راه و شهر سازی خواستار همکاری و تلاش درجهت رفع موانع و مشکلات موجود شدند.


 


 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co