يکشنبه 6 اسفند 1396

گزارش برگزاری همایش بزرگداشت روز مهندس توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

همایش بزرگداشت روز مهندس همزمان با 5 اسفند ماه زاد روز خواجه نصیرالدین طوسی  توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان  در این همایش که به پاس تجلیل از مقام مهندس و بزرگداشت مقام شامخ 1400 شهید مهندس درتالار پتروشیمی تبریز برگزار شد، از خانواده دو تن از مهندسان شهید، ایثارگر و همچنین دو تن از پیشکسوتان سازمان استان تجلیل بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم که تعدادی از مسئولان استانی از جمله حجة الاسلام مظفری مدیرکل دادگستری استان، مهندس پورمهدی معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی، دکتر توحید اخلاقی مدیرکل راه و شهرسازی، مهندس ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز، دکتر کی نژاد رئیس دانشگاه هنر اسلامی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین تعدادی از اعضای شورای اسلامی تبریز و تنی چند از اعضای هیات مدیره سازمان و مدیران و اعضای سازمان حضور داشتند مهندس علی طوماری ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای مهندس از تلاش ها و مجاهدت های خانواده ها عزیزان شهید آنان قدردانی نمود.

در ادامه این همایش دکتر پزشکیان نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس مجلس نیز در باب مهندس و ارزش و جایگاه تحصیلات عالی و جایگاه  مهندسی سخنرانی نمود. مهندس پورمهدی معاون هماهنگی عمرانی استاندار آذربایجان شرقی دیگر سخنران این مراسم بود.

سخنرانان دیگر این مراسم به ترتیب مهندس ایرج شهین باهر و دکتر توحید اخلاقی بودند که آنان نیز ضمن تبریک فرارسیدن روز مهندس در باب مسائل و مشکلات جامعه ی مهندسی استان و کشور همچنین اهمیت و جایگاه  سازمان نظام مهندسی به سخنرانی پرداختند.

بخش دیگر این برنامه به تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم مهندس وحید فرهنگی والا و شهید راه خدمت مهندس بهرام اتحاد همچنین تجلیل از پیشکسوتان سازمان نظام مهندسی استان اختصاص یافت که در این بخش با حضور رئیس و تنی چند از مقامات استانی با اهدای لوح تقدیر از آنان قدردانی به عمل آمد.

از دیگر بخش های این همایش بزرگ استانی، می توان به برگزاری مراسم موسیقی با اجرای گروه «باریش» و با اجرای مسعود امیر سپهری اشاره نمود.


 


 

چایکنار، بلوار استاد شهریار، بعد از پل گلکار، پایین تر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن: 36598300 041 * فاکس: 36598346 041 * پست الکترونيک: info @Azarnezam.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

nagofte nagofte

Designed by Rman Co